Taksim Kiralık Vinç 0542 212 3468

Taksim Kiralık Vinç Taksim Kiralık Vinç Taksim Kiralık Vinç Taksim Kiralık Vinç Taksim Kiralık Vinç Taksim Kiralık Vinç Taksim Kiralık Vinç Taksim Kiralık Vinç

Taksim Kiralık Vinç  Sepetli vinç kiralama

Taksim Kiralık Vinç

İstanbul bölgesinde İstanbul kiralık sepetli vinç vinç kiralama,kiralık vinç,sepetli vinç,kiralık sepetli vinç,platform kiralama,örümcek kiralama,menlift kiralama,vinçli kamyon kiralama, mobil vinç İstanbul kiralık sepetli vinç Taksim Kiralık Vinç  kiralama, Sepetli vinç kiralama tahmil ve tahliye hizmetleri vermekte olan firmamız deneyimli kadrosu ve ekonomik fiyatları ile 7/24 hizmet vermektedir. bizi arayın size ekonomik çözümler sunalım.

7/24 ulaşabileceginiz telefon numaralarımız  

0542 212 34 68 –  0543 212 34 67

kiralama, mobil vinç kiralama Taksim Kiralık Vinç ,tahmil ve tahliye hizmetleri vermekte olan firmamız deneyimli kadrosu ve ekonomik fiyatları ile 7/24 hizmet vermektedir. bizi arayın size ekonomik çözümler sunalım.

7/24 ulaşabileceginiz telefon numaralarımız  

0542 212 34 68 –  0543 212 34 67

www.istanbulsepetlikiralikvinc.com

Sepetli Vinç Nerelerde Kullanılır

Sepetli vinç yüksek yapılarda çalışan işçiler için kurtarıcı rolü taşımaktadır. Sepet denilen kısmı sayesinde çalışanların ulaşmasının zor olduğu yükseklikteki noktalara daha kolay ulaşmasını sağlar. Birçok alanda kullanılmaya elverişli bir iş makinesidir. İstanbul kiralık sepetli vinç  Sepetli vinç kiralama Taksim Kiralık Vinç  Genel olarak; üniversitelerde ve belediyelerde taşıma ve yenilemede, alış-veriş merkezlerinde kaldırma ve sepet ihtiyacı duyulan bakımlarda, tesislerde girilmesi zor olan alanlarda, büyük otellerde iç bakımda, kamu ve ticari binalarda iç bakım ve onarımda, Telekom yenileme işlerinde, billboard ve panoların asılmasında kullanılır. İnsanları yüksek yerlere ulaştırmada kullanıldığı için, kullanım amaçları çok çeşitlidir.

Sepetli Vinç Çeşitleri Nelerdir

İş yapılacak alanın yüksekliğine göre ve bulunduğu yere göre değişik ölçülerde modelleri bulunur. İstanbul kiralık sepetli vinç Taksim Kiralık Vinç 20, 25, 30, 43, 45, 53, 60, 65, 68, 70 ve 84 metrelik modelleri vardır. Tüm bu çeşitler mobil olarak hizmet vermektedirler. Sepetli vinç imalatına göre eklemli ve eklemsiz platformlar, kendinden yürüyüşlü platformlar bulunmaktadır. Örümcek adı verilenler kapalı çalışmalarda, makaslı adı verilenler kamyonla çalışacak yere kurulur.

Sepetli Vinç Güvenliği

Sepetli vinç iş güvenliği açısından riskli bölgelerde güvenlikli ve rahat bir şekilde çalışılmasını sağlar. Sepette olan emniyet kemeri sayesinde güvenliği arttırılan çalışanlar, sepete fazla sayıda binmemelidir. Sayının iki kişiyi geçmemesi gerekiyor.İstanbul kiralık sepetli vinç Taksim Kiralık Vinç  Emniyet kemeri ise boma ya da can halatına bağlanmalıdır .Sepet kapılarının dışa açılması güvenlik için önemli yer alır. Dışa açılan kapılarla düşme tehlikesi yaşanmaz.

Kiralık sepetli vinç de en güvenilir adresiniz  Vinccim.com Taksim Kiralık Vinç

1.Ekspertiz ve Doğru Sepetli Platform Seçimi

Çalışacağımız alanın yükseklik. uzaklık ve çalışma ekipmanının ağırlığını doğru ekspertiz etmek ve uygun sepetli platformu seçmek yapılan işi hem daha güvenli hem de daha ekonomik kılar.

2. Operatör ve Periyodik Araç Bakımı

Çalışacağımız sepetli platformun periyodik bakımlarının yetkili kurumlarca kontrollerinin yapıldığını gösteren formlar ile operatörlerin sağlık, eğitim olarak yeterli ehliyetlere sahip olduğunun sorgulanması ve çalışma yapılacak platform ve sepetin işe başlamadan önce gözle kontrol edilmesi.

 

      3. Saha Güvenlik Önlemleri

Çalışma sahasında zemin, yol ve hava şartlarına göre duba, ikaz bandı ve aydınlatma gereçleri ile yaya ve araç trafiğinden arındırılması gerekir. Dikkat etmeyen operatörlere uyarıda bulunulmalı.

 

 4.Kişisel Koruyucuların Kullanılması

Yüksekte çalışma eğitimi alan personelin En standartlarına uygun kullanması gereken paraşüt tipi emniyet kemeri, baret ve iş ayakkabısını giymesi ve kemerin sepete bağlanması önemlidir. Ayrıca korkulukların üzerine çıkmamalı ve sarkmamalıdır.

 

5. İletişim

Operatör ve sepetli platformda çalışan personelin işe başlamadan önce nasıl iletişim kuracağını konuşmalı ve İş sürecinde ses ve gözle iletişimde olmalıdır. Operatörle iyi iletişim hem çalışanı performans olarak hem de güvenlik olarak daha verimli olmasını sağlar.

Sonuç olarak bu saydığımız kıstaslara dikkat edildiğinde sepetli platformlarda yapılan çalışmalarda kaza riskini azaltmak ve çalışma verimliğini arttırmak mümkündür.

Write a Reply or Comment